על מנת לבצע עסקת ליסינג פרטי ללא מקדמה חשוב מאד לשאול שאלות רבות על מנת להבין האם מדובר בעסקה משתלמת עבורנו, כזו אשר תניב לנו חסכון כספי במהלך השנים והתוצאה תהיה רכישת מכונית איכותית.

שירות ליסינג פרטי מאפשר לרכוש את הרכב ולשלם עליו מדי חודש תשלומים ללא מקדמה ובסיומה של העסקה ניתן לרכוש את הרכב תמורת תוספת תשלום.

בחנו האם המכונית מתאימה לצרכים שלכם

כדאי לכם לדעת האם המכונית מתאימה לצרכים שלכם הוא שמא עליכם לבחור מכונית אחרת. אם ראיתם מכונית שאתם חייבים לרכוש, הרי יהיה עליכם לבחון קודם האם מדובר במכונית מתאימה עבורכם.

לצפייה בקטלוג רכבים >>

שימו לב כי מידת התאמת המכונית משפיעה על ההוצאות הנלוות

עליכם לשים לב כי מידת ההתאמה של המכונית משפיעה על ההוצאות הנלוות ולכן חשבו היטב בעת ביצוע העסקה. כך לדוגמא צריכת הדלק ועלות הביטוח – כל אלו משפיעים על העסקה. הדבר הטובה ביותר היא לחשוב מהי העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.

חשבו קדימה בעיניין ליסינג פרטי ללא מקדמה

במסגרת עסקת ליסינג פרטי ללא מקדמה יהיה עליכם לחשוב קדימה תוך בחינת השינויים השונים. אמנם אין לכם יכולת נבואה אבל חשוב ביותר לבחון את העתיד. כך למשל זוג צעיר הרוכש מכונית לא יתבסס רק על ההווה אלא גם על העתיד. משמעות הדבר כי זוג צעיר יבחר במכונית אשר קל לתחזק אותה.

אך הזוג הצעיר אולי ימצא עצמו במהרה עם ילדים. לסירוגין, מי שעומד בפני שינוי קריירה אולי ימצא עצמו בנסיעות ארוכות, כאלה שידרשו מכונית חסכונית במיוחד וגם גדולה ומפוארת. וגם מי שבונה על קידום יכול, אולי, להתפנק בג'יפון מעט לפני הזמן כדי ליהנות מפירות ההצלחה.

בכל מקרה, בליסינג פרטי תפעולי תמיד יש יכולת לשדרג. המכונית לא מתאימה יותר? תמיד אפשר להחזיר ולצאת לדרך חדשה עם מכונית יותר מהנה ומתאימה. במהלך השנים עשויים לחול שינוים במבנה המשפחתי ולכן על הזוג הצעיר להביא זאת בחשבון.

ביטוח המכונית

דבר נוסף אשר יש להביא בחשבון זה ביטוח המכונית. אמנם יש אביזרים רבים ומפתחות חדשים אבל לצד ההתרגשות הרבה חשוב מאד לדאוג לביטוח המכונית. בטרם ביצוע העסקה באופן פרטי יש לברר האם אפשר לרכוש ביטוח. בחנו את אפשרות הביטוח בקרב חברות רבות על מנת להיות מכוסים.

בצעו השוואה בין החברות השונות

כיום ישנן חברות רבות המציעות ליסינג פרטי ללא מקדמה ולכן יהיה עליכם לבצע סקר מקיף ולהכין פרטים רבים על החברות במטרה לבחור את החברה המתאימה ביותר.

המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לכל שאלה בקרו בדף צור קשר >>