בשנים האחרונות ניתן לראות חברות המציעות לקהל הלקוחות לרכוש מכונית ללא השקעה של הון עצמי. בכתבה הבאה ננסה למנות את היתרונות של רכישת רכב במימון מלא ללא מקדמה.

עסקת מימון משתלמת במיוחד

בבואכם לחפש רכב במימון מלא ללא תשלום מקדמה,  ההמלצה היא לבדוק היטב את המודעות לקניית רכב ללא מקדמה, זאת במטרה למצוא את המודעה הטובה ביותר.  לשאלה באילו מכוניות מדובר התשובה היא כי מדובר במכוניות הנמכרות על ידי יבואנים , אולם ניתן למצוא מכוניות הנמכרות על ידי חברות מימון פרטיות וכן חברות העוסקות בתחום הליסינג.

עסקת הקנייה מזכירה עסקת משכנתא

עסקת קנייה של רכב במימון מלא ללא תשלום מקדמה מזכירה את עסקת המשכנתא – משלמים כמה אלפי שקלים מדי חודש וכך ניתן להחזיק רכב יוקרתי ולהחליפו אחת לכמה שנים.

אפשרות לנסוע במכונית חדשה

רכישת רכב במימון מלא מאפשרת לכם לנסוע במכונית חדשה ואיכותית. יתרה מכך, ישנן חברות המאפשרות להחזיר להן את הרכב בתום מספר שנים ולשדרג את הרכב בעסקה חדשה- משמעות הדבר היא כי החברות מבקשות מכם לרכוש את הרכב וכך מונעות הליך בו יש לחפש קונה לרכב והכל בלי להשקיע הון עצמי

בדקו היטב את ההצעות השונות

בבואכם לרכוש רכב במימון מלא בלי לשלם מקדמה יהיה עליכם לבחון את העסקאות השונות. שימו לב כי לא כל מקום ערוך לביצוע עסקה מסוג זה.

בחנו מספר מקומות המציעים הלוואות ללא תשלום מקדמה. רק באמצעות תחקיר מקיף תדעו כי אתם מכוסים ובחנתם את כל האפשרויות. השוואה בין התנאים השונים תעניק לכם שקט נפשי.

בדקו את האותיות הקטנות

בעת בחינת ההצעות השונות יהיה עליכם לבחון את האותיות הקטנות. שימו לב כי קיימות כיום לא מעט חלופות לרכישת רכב במימון מלא ללא תשלום מקדמה, אבל יהיה עליכם לבחון את הריביות והתנאים השונים הנלווים להלוואה.

במקרה הזה, בחינת האותיות הקטנות תסייע לכם להבין האם מדובר בעסקה משתלמת עבורכם או שמא יהיה עליכם להמשיך ולחפש אחר מקור המימון המשתלם ביותר.

ראו גם: מימון מלא לרכב כאן >>

אפשרות לתקופת אחריות של שנה

כאשר מבצעים עסקה מסוג זה ניתן לקבל אחריות על הרכב לתקופה של שנה .

קבלת ייעוץ בבחירת הרכב המתאים

דבר נוסף ולא פחות חשוב זה האפשרות לקבל ייעוץ בבחירת הרכב המתאים מבין הדגמים השונים וכך לחסוך לא מעט זמן באיתור הרכב.

ספר טיפולים פתוח בפני קהל הלקוחות

יתרון נוסף טמון בעובדה כי ספר הטיפולים פתוח בפני קהל הלקוחות והם יכולים לעקוב אחר ביצוע הטיפולים השונים.

קראו עוד אודות ליסינג פרטי ללא מקדמה כאן >>