מימון לרכב חדש: במידה ואתם מחפשים לקנות רכב חדש ולא מחזיקים מספיק כסף למקדמה – רבים פונים לאופציה של רכישת רכב ללא מקדמה. מדובר בעסקה הכוללת תשלומים חודשיים ללא תשלום של מקדמה.

שימו לב כי אם אין לכם מקדמה חברות הרכב מספקות לכם אפשרות קנייה גם ללא מקדמה, אך ההמלצה היא לבחון היטב את התנאים של העסקה על מנת לוודא כי מדובר בעסקה משתלמת עבורכם.

במידה וקיבלתם הצעה מהיבואן – בדקו כי מדובר בהצעה משתלמת עבורכם

אם קיבלתם הצעה מהיבואן הרי ההמלצה היא לבחון האם מדובר בקנייה משתלמת עבורכם או שמא בקנייה שאינה משתלמת עבורכם.

בדקו היטב את התנאים השונים, ערכו השוואה בין חברות הביטוח השונות ורק לאחר עריכת ההשוואה בדקו מי החברה אשר מציעה את העסקה הטובה ביותר.

חשוב מאד לוודא כי אכן ההמלצה משתלמת עבורכם ואתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר. מאידך, אם אתם קוראים את האותיות הקטנות ולא ממש יכולים להבחין כי מדובר בעסקה משתלמת, כדאי לכם לוותר על העסקה ולחפש מקום טוב יותר.

בחנו את המקומות השונים של מימון לרכב חדש

ישנם מקרים בהם לא בכל מקום תמצאו אפשרות של קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה בשל העובדה כי גורמי מימון לרכב חדש רבים לא מציעים את העסקה הנ"ל. מכאן, הקפידו לוודא כי גורם המימון המתאים עבורכם מציע את העסקה.

אם לא, חפשו היטב גורם מימון אחר. ההמלצה היא לבחון מספר בנקים המציעים הלוואות לרכב ועשויים להציע לכם הלוואה ללא תשלום מקדמה.

ככל שתקפידו לבחון את המקומות השונים, כך תהיה לכם האפשרות לבחור את המקום הטוב ביותר לרכישת הרכב. רכישת רכב אינה עניין של מה בכך ולכן חשוב ביותר לבחור את המקום הטוב ביותר.

הקפידו לבחון את הריבית

דבר נוסף אשר יהיה עליכם לבחון הוא את הריבית. במידה ואתם פונים לחברות האשראי שימו לב למחיר הריביות והתנאים החמורים של ההלוואה.

ההמלצה שלנו היא לבחון היטב את האותיות הקטנות ביותר לאחר חישוב הריבית במטרה להבין האם העסקה משתלמת לכם.

לסיכומו של דבר

בשנים האחרונות בשל התפתחות הרכבים רבים מעוניינים לקנות רכב חדש. כיום ניתן לבצע מימון לרכב חדש ללא תשלום מקדמה.

ישנן חברות רבות המציעות את האופציה הנ"ל ולכן חשוב ביותר להיות ערוכים לכך. ככל שתאספו מידע רב יותר על החברות, כך תדעו בפני מה אתם עומדים.

קיימת חשיבות רבה להיפגש עם נציגי החברות השונות על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

למידע על טרייד אין >>

לכל שאלה פנו אלינו בדף צור קשר >>

לקטלוג הרכבים שלנו >>