רוצים לקנות רכב חדש ללא מקדמה? ישראלים רבים כך מתברר לא ממש מבררים אודות הרכב החדש ויוצאים לדרך במחשבה כי הכל יהיה בסדר.

למרות העובדה כי מדובר במחירים גבוהים יתר על המידה במסגרת ההוצאות המשפחתיות, רבים לא ממש מוותרים על רכישת רכב חדש ללא מקדמה. ישנם רבים המעוניינים לרכוש רכב חדש אבל ישר מגיעים אל אולם התצוגה בלי לבחון בכלל את ההיצע – דבר זה לא ממש כדאי לכם לעשות.

ויתור על סקר מקיף

רבים בוחרים לוותר על סקר מקיף טרם רכישת הרכב והתוצאה עשויה להיות רכישת רכב אינו איכותי יתר על המידה ולכן כדאי לבחון היטב את ההיצע. עריכת סקר מקיף נחשבת חובה עבור כל המעוניינים לרכוש רכב חדש.

בחינת הצרכים מהרכב

בבואכם לבחור רכב, לא כדאי לכם לוותר על בחינת הצרכים שלכם. אם ראיתם מכונית שאתם אוהבים ומעוניינים לרכוש הרי בחנו את הצרכים על מנת לוודא כי המכונית אכן מתאימה לכם. כך לדוגמא אם אתם רווקים ומחליטים לקנות מכונית משפחתית, אין זה דבר חכם ולכן יש לבחון את הצרכים שלכם.

ראו גם: מימון לרכב חדש ללא מקדמה כאן >>

בחנו את מסגרת התקציב שלכם לגבי רכב חדש ללא מקדמה

עוד כדאי לכם לא לוותר על בחינת מסגרת התקציב שלכם. בדקו היטב כמה עולה מכונית ממוצעת המתאימה לכם. שימו לב כי אם לא תערכו את הבדיקה אתם עשויים לרכוש מכונית שאינה מתאימה לכם.

בחנו את מקורות המימון שלכם

דבר נוסף אשר אתם צריכים לעשות זה לא להתפשר על מקורות המימון שלכם. אם תתפשרו על מקורות המימון שלכם אתם עשויים לגלות כי הרכישה שלכם לא ממש השתלמה. אמנם העסקאות נדמות משתלמות במיוחד, אבל יכולות להתברר כיקרות מאד.

למידע נוסף על מימון לרכב >>

בדקו מחיר מחירון

עוד דבר אשר כדאי לכם לעשות הוא לבדוק את מחיר המחירון של הרכב. אם לא תבדקו, הרי יהיה לכם קשה מאד להוציא את העסקה לפועל ואתם עשויים למצוא את עצמכם נשארים חסרי כל.

עריכת רשימת דרישות

בבואכם לקנות רכב חדש ללא מקדמה אל תוותרו בשום פנים באופן על רשימת דרישות. הקפידו לערוך רשימה של דרישות במטרה לדעת איזה רכב מתאים לכם. לכל אחד מאיתנו יש דגשים ורצונות שונים ולכן חשוב לבחור את הרכב המתאים ביותר. יש אנשים הזקוקים למרחב במושב האחורי ואחרים אשר אוהבים לשבת גבוה.

בחנו את אביזרי הבטיחות

אסור לכם לוותר על בחינת אביזרי הבטיחות על מנת להבטיח נסיעה בטוחה בכבישים. לצערנו מתברר כי הישראלים לא ממש מתעכבים על הנושא וחבל. חשוב מאד לבחון איזה רכב הצטיין באביזרי הבטיחות.

לכל שאלה פנו אלינו בדף צור קשר >>

קראו עוד על ליסינג ללא מקדמה >>