מי אנחנו ?

גודלה של
100 אחוז מימון לרכב

אוטו ישיר הרכב שלך, בקצב שלך!

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בישראל מחפשים בקפדנות את רכב החלומות שלהם, ומוצאים עצמם מבולבלים בין שלל הצעות הליסינג והשוק הפרטי שממלאות את דפי המודעות ומציצות מבין שלטי החוצות, כאשר הם עדיין מבלים את זמנכם בנסיעה באוטובוס או ברכב הישן והמקרטע.

בין אם מדובר בזוג צעיר שמחפש רכב קטן עם כיסא לתינוק, איש עסקים שמעוניין ברכב מנהלים מפנק, חיית שטח שכבר שנים מתכנן על ג'יפ מאובזר וגדול, או… טוב, הבנתם את הרעיון – כולם רוצים את הרכב שלהם, בתנאים שלהם, בתקציב – ובקצב שמתאים בדיוק להם.

המציאות הזו היא שהובילה למהפכה בעולם הרכב הישראלי, עם הופעתו של הכוכב הכי נוצץ בענף – "אוטו ישיר" – שם שגם אתם חייבים להכיר.

אוטו ישיר הינה‬‭ ‬החברה‭ ‬המובילה והמתקדמת בישראל בתחום פתרונות המימון ‬לרכב ולרכישת‭ ‬רכב‭ ‬חדש.

במובן מסוים, אוטו ישיר רק שיכללה את השיטה המוכרת מאמריקה, בכך שהיא ‬מאפשרת‭ ‬רכישת‭ ‬רכב‭ ‬ב‭-‬100%‭ ‬מימון‭ ‬ללא‭ ‬מקדמות‭ ‬בהחזר‭ ‬חודשי מינימלי, עם רישומו של ‬הרכב‭ ‬על‭ ‬שם‭ ‬הקונה‭ ‬כיד‭ ‬ראשונה‭ ‬פרטית‭,‬‭ ‬ללא‭ ‬חברת‭ ‬ליסינג‭ ‬ קודמת, כפי שנהוג‭ ‬בחברות‭ ‬האחרות‭ ‬ומה שמוביל‭ ‬לירידת‭ ‬ערך‭ ‬של‭ ‬20%‭ ‬מערך‭ ‬הרכב‭.

גודלה של "אוטו ישיר'', ‬מאפשר‭ ‬לחברה‭ ‬להשיג‭ ‬עבורכם‭ ‬את‭ ‬העלויות‭ ‬הזולות‭ ‬ביותר, ‬מה שחוסך לכם‭ ‬הוצאות‭ ‬שוטפות‭ ‬אחרות.

יחד עם העובדה ש‬רובנו‭ ‬עדיין‭ ‬חושקים ‬בקבלת‭ ‬רכב‭ ‬חדש‭ ‬עם‭ ‬אחריות‭ ‬יצרן‭ ‬וללא‭ ‬חשש‭ ‬מתקלות, אוטו ישיר‭ ‬מציעה‭ ‬לכם‭ ‬את‭ ‬הנוסחה‭ ‬המנצחת‭ – ‬ובסופו של דבר

כן, זה באמת כל כך פשוט וקל – בדיוק כפי שזה נשמע.

למה אוטו ישיר ?

אוטו ישיר מציעה לכם להשתדרג עם מגוון רכבים חדשים ישירות מהיבואן לצרכן, ללא מקדמה ועם 100% מימון בנקאי! אם זה נשמע משתלם, נראה מצוין, וכל כך הוגן – זה אוטו ישיר!

אוטו ישיר הנה החברה המובילה בפתרונות מימון מתקדמים לרכישת רכב חדש, ומציגה בפניכם את שיטת 'אוטו ישיר', המאפשרת לכם תכנית תשלומים גמישה בהתאמה אישית, ללא תשלום מקדמה ועם הבונוס הכי משתלם – אופציה לטרייד-אין לכל סוגי הרכבים.

חברת אוטו ישיר היא הגורם המקצועי המקשר במשולש לקוח-יבואן הרכב-הבנק, ודואגת לך הלכה למעשה לקבלת ההלוואה מהבנק והרכב מהיבואן, בתנאי רכישה מיוחדים.

העסקה מבוצעת בשקיפות מלאה, והלקוח נהנה מרכב חדש עבור הוצאה חודשית נמוכה ביותר, המאפשרת לו אחת לשלוש שנים – בתום תקופת האחריות ולפני ירידת הערך המשמעותית – להחליף את הרכב הקיים במכונית חדשה במסגרת עסקה דומה.

בפגישה אישית באחד מסניפינו יחד עם יועצי הרכב שלנו, תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל מענה מקצועי ומלא.

ביצוע‭ ‬עסקת‭ ‬טרייד‭-‬אין‭ ‬לרכישת‭ ‬רכב‭ ‬חדש‭ ‬בשיטה המתקדמת של‭ ‬"אוטו ישיר" להגשת טופס טרייד אין מקוון לחץ כאן 

רכישה אונליין ובדיקת קבלת זכאות ל100% מימון ע"י טופס מקוון הנמצא בדפי הרכבים, ניתן להעלות את כל המידע הנדרש על מנת לקבל זכאות ל 100% מימון בתנאים המתקדמים רק באוטו ישיר. לקבלת 100% מימון ואישור זכאות לחץ כאן להגשת טופס מקוון

גלריית לקוחות - אוטו ישיר

error: הזכויות שמורות לאוטו ישיר

Facebook