אי אפשר להתעלם מכך כי קניית רכב היא ההשקעה הכספית הגדולה ביותר שאנו נבצע בחיינו פרט לקניית הבית שלנו. כיום קניית רכב היא לא סיפור זול במיוחד, מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים ואף יותר מכך.

זוהי השקעה לא מבוטלת בכלל, ועל כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לקנות את הרכב הטוב ביותר אשר יחזיק מעמד למשך הזמן הרב ביותר ואשר יהיו בו כמה שפחות תקלות. 

ישנם חברות שגם נותנות מימון מלא לקניית רכב. לביקת זכאות לקבלת מימון 100% הכנסו.

כאשר רוכשים רכב חדש 0 קילומטר, רצוי לרכוש רכב אשר שומר על ערכו ושמחירו לא יורד בצורה ניכרת לאורך השנים. על רקע זה יש לציין כי קניית רכב 0 קילומטר- השקעה לטווח ארוך וכי כדאי מאוד לקנות דווקא רכב עם 0 קילומטר. כאשר רוכשים רכב חדש, לא בהכרח העלות שלו היא נמוכה יותר, ומנגד אנחנו נקבל רכב איכותי וחדש לגמרי ואלו הם יתרונות עצומים אשר אי אפשר להתעלם מהם.

מדוע זה כל כך חשוב היכן אנחנו קונים את הרכב?

כאשר אנחנו מציינים את המשפט קניית רכב 0 קילומטר- השקעה לטווח ארוך, אנחנו חייבים גם לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה היכן אתם קונים את הרכב. ועל איזה סוג רכב מדובר. 

הכנסו לקישור הבא לקטלוג הרכבים.

עליכם להיות בטוחים כי כאשר תקנו את הרכב במקום הטוב ביותר ובחברה האיכותית ביותר, תקבלו רכב אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

אתם צריכים למצוא חברה אמינה כמו אוטו ישיר, אשר אפשר לסמוך עליהם שתמכור לכם את הרכבים הטובים ביותר ואשר אתם יכולים להיות בטוחים כי היא לא מרמה אתכם.

ככל שתפנו אל חברה יותר מקצועית ואמינה בשוק, כך תוכלו להיות בראש שקט שהרכב הוא אכן 0 קילומטר ותוכלו להיות רגועים כי עשיתם עסקה טובה ומשתלמת במיוחד.

האם כדאי לקנות רכב בליסינג או לא?

לצד השאלה האם לקנות רכב 0 קילומטר או רכב יד שנייה,  גם השאלה האם לקנות רכב בליסינג או לא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הדבר תלוי במצבכם ובשאלה כמה סיכון אתם רוצים לקחת.

אם אתם אוהבי סיכון אזי לא כדאי לכם לקחת רכב בליסינג. אך אם אתם שונאי סיכון ומעדיפים ללכת על בטוח, אזי זה ברור כי עדיף לכם לקחת רכב בליסינג וזאת מכיוון שהטיפול באוטו יהיה על חשבון החברה וזהו יתרון עצום במקרה של תקלה רצינית.

על כן ניתן להסביר את הפופולריות האדירה של ליסינג וחשיבותה בשוק הישראלי,  ומדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים באופציה הזאת ואין ספק כי זהו משהו שאנו חייבים לחשוב עליו לפני שאנו קונים רכב חדש. לשאלות ומידע נוסף צרו קשר.