לא הרבה מבצעים סקר שוק מקיף או משווים הצעות מחירים לפני שהם רוכשים מימון לרכב חדש ולמעשה הולכים כעיוורים אחר החברה שמבטיחה הבטחות. על מנת להימנע מאכזבה ובעיקר מבזבוז כסף שאין לנו בבנק , הגיע הזמן להבין מה צריך לדעת לפני שרוכשים מימון לרכב חדש?

עריכת סקר שוק צריכה להתבצע לפי כמה פרמטרים אשר משתנים מאדם לאדם בהתאם לצרכים האישיים והמשפחתיים, התקציב הכלכלי וכדומה.

משכך, בשלב הראשוני, תדעו להסביר לעצמכם ולאחר מכן לחברת המימון, איזה רכב אתם צריכים. האם אתם מחפשים רכב משפחתי עם תא מטען נרחב להכנסת עגלות? או שאולי אתם בכלל מעוניינים ברכב ספורטיבי וקטן יחסית שיהיה קל להחנות ? המדובר בשלב ראשוני וקריטי בו אנו למעשה מסננים תוצאות שאינן רלוונטיות.

לחצו כאן לכתבה על קניית רכב 0 קילומטר

שלב שני ברכישת רכב במימון

השלב הבא כמובן הינו קביעת התקציב הכלכלי אשר באפשרותכם להשקיע לרכישת רכב חדש. אין ספק שעבור רכישת רכב חדש תצטרכו להשקיע קצת יותר מרכישת רכב יד שנייה אך לפחות תהיו בטוחים שלא תצטרכו לבקר במוסך כל שני וחמישי ולשלם עבור חלקים חדשים . בשלב קביעת התקציב יש להסתכל קדימה ולא על ההווה בלבד על מנת שתראו שתוכלו לעמוד בהחזר ההוצאות. כמו כן, מומלץ בשלב זה ולאחר שהבנו פחות או יותר באיזה רכב אנו מעוניינים, להסתכל על מחירי מחירון על מנת לראות האם אתם ראליים או שמא עליכם לעשות חישוב מסלול מחדש.

לאחר מכן, עוברים לשלב של בחינת חברות המימון לרכב חדש ומה הן מציעות לכן בפרט לעניין החזר ההוצאות ופריסת התשלומים. אין ספק שמדובר בשלב קריטי וחיוני ואל לכם להתפשר או לוותר על שלב זה שכן במהרה תגלו כי רכישת הרכב החדש שלכם לא ממש השתלמה.

חשוב להגיע לשלב בחינת חברות המימון לאחר שאתם יודעים בדיוק מה הצרכים שלכם ובעיקר אתם יודעים מהן הדרישות שלכם. כאשר תגיעו מגובשים, החלטיים ומבינים אין ספק שתצליחו להשיג רכישת רכב חדש בעסקה המשתלמת ביותר.

אז כמו שראיתם יש לא מעט דברים שצריך לדעת לפני שרוכשים מימון לרכב חדש. אם תעקבו אחר השלבים ותערכו סקר שוק ולא תמהרו לקפוץ על ההצעה הראשונה, תוכלו ליהנות מרכב חדש אשר יתאים לכם בדיוק ואפילו יעמוד במסגרת התקציב שלכם.

לחצו כאן בכדי לחזור לעמוד הראשי